Poniedziałek 06.05.2024 r. święto św. Filipa i Jakuba |
||
7:00 |
|
1.+Anna Kocan od siostry Elżbiety z rodz. + Ewa Słuja od teściowej Alicji – poza paraf |
18:00 |
|
1. +Stanisław Pięta 26 rocz. śmierci Poza paraf: +Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów Greg.6: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
Wtorek 07.05.2024 r. NMP Matki Łaski Bożej |
||
7:00 |
|
1. ++Krzysztof i Józef Berłowscy 2. +Ewa Słuja od Robert Słuja +Ewa Słuja od Dominik - poza paraf +Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów – poza paraf |
18:00 |
|
1. +Anna Kocan od siostry Elżbiety z rodz. 2. ++Władysławę i Czesław Komorowscy Poza paraf:+Stanisław Miłek od sąsiadów Dąbrowskich i Pisarek Greg.7: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
Środa 08.05.2024 r. Uroczystość Św. Stanisława |
||
7:00 |
|
1. +Anna Kocan od siostry Teresy 2. + Janina i Andrzej +Ewa Słuja od rodziny Rogala z Tarnobrzega i Stalowej Woli - poza paraf |
18:00 |
|
1. +Ks. Stanisław Sznajder 2. ++Stanisławę i Antoni Szczepanik Poza paraf:+ Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów Greg.8: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
Czwartek 09.05.2024 r. |
||
7:00 |
|
1. +Kazimierz Drubka od koleżanek i kolegów z pracy syna 2. +Ewa Słuja od cioci Lucyny +Ewa Słuja od Michał Flis z rodz. – poza paraf +Kazimierz Drubka od kolegów z pracy – poza paraf |
18:00 |
|
1. W intencji Ojczyzny i Radia Maryja 2. +Anna Kocan od siostry Teresy z rodz. Poza paraf: + Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów Greg.9: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
Piątek 10.05.2024 r. |
||
7:00 |
|
1. ++Janinę i Marian Zawora 2. +Ewa Słuja od siostry Renaty z mężem Stanisław +Ewa Słuja od Jadwigi i Stanisław Praisner - poza paraf |
18:00 |
|
1. +Anna Kocan od siostry Krystyny Poza paraf: + Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów Greg.10: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
Sobota 11.05.2024 r. |
||
7:00 |
|
1. +Anna Kocan od siostry Krystyny z rodz. 2. +Agata Duć + Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów – poza paraf |
18:00 |
|
1. ++Aleksandrę i Mieczysław Molęda Poza Paraf: +Ewa Słuja od Iwony i Szczepan Dragan Greg.11: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
NIEDZIELA 12.05.2024 r. |
||
7:00 |
|
1.++Józef, Zofię i Czesławę o radość wieczną + Wiesław Rogoziewicz od kolegów z pracy synów – poza paraf |
9:00 |
|
1. O błogosławieństwo Boże dla Rodziny +Wacław Biały – poza paraf Greg.12: +Anna Woźniak, +Wacław Biały, +Bronisław Dziedzic, +Tadeusz Chmiel, +Bronisław Fudali, +Edward Macieląg |
11:00 |
|
1. I Komunia Święta 2. Za Parafian |
16:00 |
|
1. ++Aleksandrę i Władysław Gąsior +Ewa Słuja od Asi koleżanki z klasy – poza paraf |