Ogłoszenia duszpasterskie 11. Niedziela zwykła rok B - 16. 06. 2024 r.

11. Niedziela zwykła rok B - 16. 06. 2024 r.

1. „Z królestwem Bożym dzieje się tak, jak gdyby ktoś nasienie wrzucił
w ziemię”
- w tajemnicy królestwa Bożego mamy swój udział pełniąc wolę Bożą, codziennie mówiąc Bogu TAK.

2. W miesiącu czerwcu po każdej Mszy Św. wieczornej modlimy się słowami
Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego.

3. W czwartek 20 czerwca o godz. 18.00 – Msza Św. na zakończenie Roku Szkolnego. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

4. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

5. Koło Misyjne działające w naszej parafii zaprasza  29 czerwca na pielgrzymkę do Częstochowy. Koszt wyjazdu 150 zł (w tym obiad i ubezpieczenie). Wyjazd
o godz. 5.00 z górnego parkingu przy kościele.

Zapisy u p. Zofii Sobina (tel. 606-877-770) lub w zakrystii.

6. Ks. Tomasz Ryczek i KSM Diecezjalny  zapraszają dzisiaj od godz. 12.00 na Rodzinny Piknik!  Dla najmłodszych - malowanie twarzy, gry, zabawy i tańce , oraz zawody zręcznościowe, darmowa wata cukrowa , dmuchańce, kiełbaski
z grilla, słodycze, dobra kawa, lemoniada oraz wiele innych atrakcji

Dodatkowo, będzie możliwość złożenia cegiełki na budowę boisk sportowych dla młodzieży z naszej parafii i gości Domu rekolekcyjnego.

7. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności  śp. Maria Koryl
i śp. Edward Miękisz – polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

9. Wszystkim życzymy błogosławionej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.