Ogłoszenia duszpasterskie 12. Niedziela zwykła rok B - 23. 06. 2024 r.

12. Niedziela zwykła rok B  - 23. 06. 2024 r.

1. „Czemu tak bojaźliwi jesteście? Jakże brak wam wiary!”- w obliczu życiowych burz, do Chrystusa, który ma moc uciszyć nasze wzburzone fale, wołajmy: Panie, przymnóż nam wiary!

2. W miesiącu czerwcu po każdej Mszy Św. wieczornej modlimy się słowami Litanii do Najświętszego Serca Jezusowego.

3. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od 16.45 do 17.30.

4. W poniedziałek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela; w sobotę – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

5. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

6. KS Przybyszówka ogłasza nabór dzieci (chłopcy i dziewczynki) roczniki
2016-2019 do szkółki piłkarskiej działającej na stadionie sportowym przy ul. Ks. Józefa Czyża. Szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeń.

7. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

8. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do wieczności śp. Grzegorz Gawlak – polecajmy go Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

9. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.