Ogłoszenia duszpasterskie 13. Niedziela zwykła rok B - 30. 06. 2024 r.

13. Niedziela zwykła rok B - 30. 06. 2024 r.

1. „Nie bój się, wierz tylko!”- słowa Jezusa skierowane do przełożonego synagogi Jaira, któremu zmarła córeczka, są dla nas zachętą do troski o wiarę dojrzałą.

2. W środę – święto Św. Tomasza Apostoła.

3. W tym tygodniu – pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Spowiedź w piątek od godz. 16.45.

Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 8.30 – prosimy ich zgłaszać
w zakrystii.

4. W pierwszą sobotę zapraszamy na Fatimskie Nabożeństwo Wynagradzające: modlitwa różańcowa o godz. 17.00, o godz. 17.40 rozważanie fatimskie i o godz. 18.00 Eucharystia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych.

5. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki  od 16.45 do 17.30.

6. „Z Maryją w Kościele” – pod takim hasłem już po raz 47 wyruszy 4 sierpnia br. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Bliższe informacje odnośnie
zapisów na tablicach ogłoszeń.

7. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu.
W poniedziałek i środę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

8. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

9. Rada Osiedla informuje o przystąpieniu przez Biuro Rozwoju Miasta Rzeszowa do sporządzenia Planu Ogólnego miasta Rzeszowa. Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionego projektu planu oraz do prognozy oddziaływania na środowisko. Wnioski należy składać na obowiązującym formularzu, do dnia 5 lipca 2024 r. Szczegóły w ogłoszeniach i u członków Rady Osiedla.

10. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Mieczysław Świder, śp. Zygmunt Świst, śp. Józefa Kocemba i śp. Marek Trawka – polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu…

11. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania wakacyjnej Niedzieli i dobrego
nowego tygodnia.