Ogłoszenia duszpasterskie 14. Niedziela zwykła rok B - 07. 07. 2024 r.

14. Niedziela zwykła rok B - 07. 07. 2024 r.

1. „Tylko w swojej ojczyźnie, wśród swoich krewnych i w swoim domu może być prorok tak lekceważony”- słowa Jezusa skierowane do mieszkańców
Nazaretu, swoich rodaków, niech będą dla nas przestrogą, abyśmy nie lekceważyli Zbawiciela i Jego Słowa.

2. W czwartek – święto Św. Benedykta, Patrona Europy.

3. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od godz. 16.45 do 17.30.

4. „Z Maryją w Kościele” – pod takim hasłem już po raz 47 wyruszy 4 sierpnia br. Piesza Pielgrzymka z Rzeszowa na Jasną Górę. Bliższe informacje odnośnie zapisów na tablicach ogłoszeń.

5. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

6. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

7. Rada Osiedla zaprasza mieszkańców na zebranie związane z projektowanym Planem Ogólnym Miasta Rzeszowa.  Zebranie odbędzie się 11 lipca /czwartek/ o godzinie 18.30 w Domu Kultury przy ulicy Dębickiej.

8. W sobotę i niedzielę 13 i 14 lipca na Jasnej Górze odbędzie się XXXIII Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja. Z Rzeszowa autokary wyjeżdżają w niedziele 14 lipca w godzinach porannych. Zostało jeszcze kilkanaście wolnych miejsc. Zapisy orasz szczegółowe informacje na tablicach ogłoszeń.

9. W piątek 19 lipca w godz. 8.00-12.00 będzie możliwość wykonania bezpłatnie badań słuchu w Przychodni Rejonowej Nr 2 w Rzeszowie ul. Dębicka 160. Zapisy osobiście lub telefonicznie w rejestracji przychodni (tel.: 17 85 13 196)

10. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania wakacyjnej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.