Ogłoszenia duszpasterskie 15. Niedziela zwykła rok B - 14. 07. 2024 r.

15. Niedziela zwykła rok B - 14. 07. 2024 r.

1. „Jezus przywołał do siebie Dwunastu i zaczął rozsyłać ich po dwóch”-
rozesłanie Apostołów przypomina nam wszystkim o naszym chrześcijańskim
powołaniu na mocy przyjętego sakramentu chrztu świętego. Mamy być świadkami Jezusa Chrystusa w naszym zwyczajnym życiu.

2. We wtorek – wspomnienie Najśw. Maryi Panny z Góry Karmel.

3. W przyszłą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, Patrona Kierowców – po każdej Mszy Św. odbędzie się poświęcenie pojazdów.
Poświęcone zostaną pojazdy stojące na parkingach wokół kościoła (nie na parkingu dolnym).

4. W okresie wakacji kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i czwartki od godz. 16.45 do 17.30.

5. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu. W poniedziałek, środę i sobotę o godz. 17.20 – różaniec w intencji Ojczyzny.

6. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

7. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania wakacyjnej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.