Ogłoszenia duszpasterskie 22. Niedziela zwykła rok B - 01. 09. 2024 r.

22. Niedziela zwykła rok B - 01. 09. 2024 r.

1. „Słuchajcie Mnie, wszyscy, i zrozumcie!”- mówi do nas dzisiaj Jezus, wzywając do otwartości naszych serc i uszu, oraz do posłuszeństwa Słowu Bożemu.

2. W poniedziałek 2 września - rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Msza Św. na rozpoczęcie czasu nauki i pracy – jutro o godz. 8.00. Zapraszamy uczniów, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

3. W tym tygodniu – pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Spowiedź w piątek od godz. 16.45. Po Mszy Św. wieczornej – litania do Serca Jezusowego i akt poświęcenia.

Chorych w domach odwiedzimy w piątek od godz. 9.30 – prosimy ich zgłaszać
w zakrystii.

4. W pierwszą sobotę zapraszamy na Fatimskie Nabożeństwo Wynagradzające: modlitwa różańcowa o godz. 17.00, o godz. 17.40 rozważanie fatimskie i o godz. 18.00 Eucharystia. Zachęcamy do wspólnej modlitwy.

5. We wtorek i czwartek od godz. 17.00 - adoracja Najświętszego Sakramentu.
W poniedziałek i środę o godz. 17.20 – różaniec w intencji naszej Ojczyzny.

6. KSM Diecezjalny zaprasza na 63. "Złazisko" czyli weekendowy rajd
młodzieżowy, tym razem do malowniczego Chmielnika, w dniach 13-15 września 2024. W tym roku moc atrakcji. Można iść pieszo, pojechać rowerem, spać w namiotach lub schroniskach, poznać nowych ludzi w super atmosferze. Więcej informacji na plakatach oraz na stronie www.ksm.rzeszow.pl

Od 1 września br. rusza II tura zapisów na teologiczne studia podyplomowe dla świeckich zaangażowanych w misję Kościoła, a także dla chcących pogłębienia własnej wiary i duchowości. W roku akademickim 2024/2025 – szczegóły na plakatach

6. W zakrystii na czytelników oczekuje prasa katolicka: „Gość Niedzielny” i „Niedziela”. Zapraszamy do korzystania i lektury.

7. Wszystkim życzymy owocnego przeżywania dzisiejszej Niedzieli i dobrego nowego tygodnia.